Krokoměr Pro Pěší Seniory 7-Denní Paměť Venkovní Cestování Dodávky Malé A Přenosné Přesně Sledovat Kroky S Odnímatelným Klipem

Sledujte své každodenní kroky a cvičení s naší 3D krokoměr.Není třeba pro bezdrátové připojení díky své 3D technologii senzoru.Lehký a vybaven LED displejem, který se automaticky vypne, tento krokoměr je ideální nástroj pro záznam své činnosti data na cestách.

Vlastnosti:

Název produktu: 3D pěší krokoměr, přesný krokoměr s velkým LED displej, malý přenosný krokoměr s klipem a popruhem, venkovní cestování dodávky, vhodné pro muže, ženy, děti a starší osoby

Rozměry výrobku: 5*5.3*2.6 cm

Hmotnost výrobku: 50g

Napájení režim: vestavěný-in tlačítko baterie

Použití čas: asi 1 rok

Obsah sady: krokoměr*1, zadní spona*1, popruh na krk*1, manuál*1, karta box*1

Seznam Produktů:

Přenosný Krokoměr*1

zadní spona*1

popruh na krk*1

návod k obsluze*1

karta box*1

Více viz podrobnosti o produktu

1.Pokročilé Sledování Cíl: Využití pokročilých 3D technologie snímače, tento krokoměr poskytuje přesné krok, vzdálenosti, kalorií, a sledování času.Vezměte si kondici na další úroveň s jeho cílem-nastavení funkce a sledovat svůj pokrok s lehkostí.

2.Žádná Aplikace Vyžaduje Připojení: Tento krokoměr pro pěší nepotřebuje žádné bezdrátové smartphone a aplikace připojení k sledovat vaše kroky a kalorií.To má velký displej, který je snadno ovladatelný a jasné čtení

3.Dosáhnout Vašich Cílů, Fitness: Tento krokoměr pro pěší můžete nahrávat vaše každodenní cvičení dat, jako jsou kroky a míle, a nabízí 7-denní paměť funkce.Můžete zobrazit a analyzovat výsledky v týdnu na LCD obrazovce a uvidíte, jak daleko jste přišli.

4.Zlepšila Účinnost: Maximalizovat využití času s naší krokoměr pro pěší je inovativní režim spánku, který vypne LED displej po 1 minutě nečinnosti, zachování životnost baterie pro delší procházky.

5.Pohodlné Přenášení: S odnímatelným klipem a šňůrkou, nesoucí tento krokoměr je hračka.Jeho lehký a kompaktní design, aby to jednoduché, aby se s tebou venku.

Školení Stránky Pasu A Břicha Cvičení
Typ Led svítilna