BuildMoc Podzim Stvoření Motýli Stavební Bloky Nastavit Svatební Party Místnosti, Hmyz, Motýl, Zvířat, Dekorace, Hračky Pro Děti

Popis Produktu

Název Produktu: Motýli

Kusů: 470 KS

470 KS kvalitní cihly

Velikost: L :30cm Š:8 cm H:10 cm

PDF návod

POZNÁMKA !

Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout.Neobsahuje motor, generátor .

Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky.Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.

Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál.Pro tento návod,můžete skenovat QR kód z obalu dostat instrukce.Nebo můžete poskytnout e-mailovou adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se.Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

Značka BuildMoc
Varování NEJEZTE
Funkce 1 Děti, Dárky K Narozeninám
CE Certifikát