Street View Takoyaki Košíku Hračka Stavební Kreativní Architektura Modelu Nastavit Simulace Mini Stavební Bloky Hračky pro Chlapce Dívky 6+

🐙Vynikající Design

Japonské mini stavební bloky je založen na skutečné japonsko budovy.Každý prvek Japonské Takoyaki Obchod se zobrazí v miniaturní stavební blok modelu.Horní a spodní vrstvy jsou sestaveny postupně objevovat skryté konstrukční detaily.

🐙Snadná Montáž

Tato stavba hračky sada pro holky a kluky ve věku 6-12 je tvořen 615 mini bloky.Dodává se s nálepkami a podrobné barevné instrukce, které jsou jasné a snadno pochopitelné, a je dodáván s cihlou oddělovač pro odstranění chybného zařazení.Děti se doporučuje, aby postupujte podle pokynů na návodu a pod vedením rodičů, aby úspěšně dokončit tuto výzvu!

🐙Učit Se Při Hraní

Strávit hodiny montáží tohoto KMENE kreativní Japonské street view obchod stavebnice s dětmi nebo rodiny, zvýšení interakce rodič-dítě a rodinné intimity.Navíc, to může stimulovat dětskou fantazii a zlepšit jejich koordinaci ruka-oko, ať se chlapci a dívky, užijte si hodiny zábavy.

🐙Vysoce kvalitních Materiálů

Japonci se nachází model je vyroben z vysoce kvalitní ABS materiálu, který je odolný a eco-friendly.Stavební blok díly nemají štiplavý zápach, hladké, bez otřepů.Každá část dobře sedí a není snadné se ztratit.NENÍ kompatibilní s malé částice stavebních bloků.

🐙Perfektní Dárek

Tento mini block je vynikající sběratelskou, že může být použit jako exponát na vašem stole, v kanceláři, nebo v místnosti.To také dělá perfektní dárek pro vaše děti na Halloween, Vánoce, narozeniny, Nový Rok strany a ostatní svátky.Pokud máte nějaké problémy s chybějící části, poskytneme vám nový přírůstek, takže si můžete koupit s důvěrou.

Plast Typ ABS
Číslo Modelu 01002
Výhody pro vás Nejen, že dodává vitalitu na plochu také může zlepšit styl a vkus
kreativní domácí dekorace Umělá květina kytice mohou být umístěny v každém rohu místnosti jako dekorace, přidání teplé barvy do místnosti
Vezměte prosím na vědomí, Poskytujeme pečovatelské služby 24 hodin denně, pokud se setkáte s problémy s produktem, prosím, kontaktujte nás
Pohlaví Unisex
Zábava budově Budova s rodinou nebo přáteli je skvělá aktivita,
Bezpečný eko-šetrné materiály Bezpečnost vašeho dítěte je vždy na prvním místě květinové zahradě budovy hračka je vyrobena z ekologicky šetrných materiálů podle americké hračky bezpečnostní standardy, včetně non-toxické a bez zvláštní vůni
Doporučujeme Věku 18+, 14+y
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Doprava Všechny země, záruka 10 den doručení
CE Certifikát
Balíček Bez originální krabice podpora přizpůsobit box
hračky Hračky pro děti/děti/dospělé
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Záruka Nabízíme 3 měsíce, 100% záruka vrácení peněz
Zajímavé, snadné sestavení Je dodáván s detailní stavební návod, a může volně diy tvaru a výšky, nechat lidi vytvářet štěstí v jednoduché a relaxační atmosféru
Příslušenství patří návod
Aby rostliny dekorace Sukulenty stavební sada může být použit pro domácí nebo kancelářské dekorace užívat různých barev, tvarů a textur, které tvoří bonsai rostlin zobrazení

avatar

Jsem neobdržel správném pořadí, ale poslal jsem ho zpět a prodejce mi vráceny (i když, celková částka tam nebyla, a tak jsem musel vykoupit dražší...). Velmi dobrou reaktivitu a reakce na návrat.