pro Advan Gx (2022) Otočný Trojúhelník Auto Air Vent Telefon Držák Stojan Držák - Černá

537.20 Kč

DFV mobile - Otočný Trojúhelník Univerzální Auto Air Vent Telefon Držák Stojan Držák s Klipem pro Advan Gx (2022) - Černá

- Otočné trojúhelníkové podporu pro auta na větrací mřížku.Snadná instalace.A to má velmi pevnou přilnavost díky své pevné trojúhelníkové struktury.Smartphone bude pevně držel jednou je na něm umístěn.Není třeba se obávat pádu či nárazu při jízdě, použití nouzové brzdy, atd. To je velmi snadné, stačí vložit smartphone do držáku jednou rukou, a to bude připravena.

- S flexibilní posuvné pro váš smartphone.Žádné magnety, které mohou interferovat s smartphone signál.Kompatibilní pro většinu auto air zařízení.Kromě podpory se otáčí v jakékoliv úhlu, který je potřeba, s rotací 360 stupňů.

- Nový design s prémiovým materiál.Chytrý vzhled podporu.Rychlá instalace v jednom kroku.A s snadné připojení USB kabelu přes stojan základny.Kromě toho, stojan, základna zahrnuje ochrannou silikonovou podložku, aby nedošlo k poškození telefonu.

- Kompatibilní s většinou chytrých telefonů, s šířkou mezi 6.0 cm - 8.0 cm a tloušťce menší než 1,1 cm.Materiál: PC + ABS.Podpora velikost: 11.0 cm x 10,0 cm x 8.0 cm.

Hledat v mém obchodě, více příslušenství k dispozici pro váš smartphone.

- Najdete v mém obchodě, více příslušenství pro svůj mobilní telefon: Advan Gx (2022) , nebo zeptejte se mě e-mailem!

Typ Držák Do Auta
Funkce Gravitace Expanzi
Značka DFVmobile
Původ ES(Původu)