Sprcha Držák Na Mobilní Telefon Pivo Držák Na Sprchu Akrylové Držáky Sada 2 Přísavkou Držák Telefonu Držák Na Stěnu Koupelny

Popusťte uzdu pohodlí s naší Koupelně Držák Telefonu!Volné ruce při volání nebo streamování.Toto šetrné k životnímu prostředí a odolný držák vyžaduje pouze jednoduché stěny-stírání a lepení pro instalace - žádné nástroje potřebné!Použití v kuchyni nebo vanou.

Specifikace:

Materiál: akryl

Volitelné barvy: černá, transparentní

Balení Seznam:

Sprcha, Telefon Držák*1ks

Sklenice na víno Držák*1ks

Poznámka:

Vzhledem k světelné efekty a natáčení úhlů, tam je barevný rozdíl v produktu, prosím pochopit.

Vzhledem k ruční měření, tam je tolerance na rozměry výrobku.

Více viz podrobnosti o produktu

1.Hands-Free: Zvedněte vaše vana s naší Sprcha Pivo a Držák Telefonu.Vychutnejte si červené víno a mobilní videa a zároveň zachovat vaše ruce volné.Místo sklenice na víno a telefon na držák pro ideální požitek a relaxaci.Nechte se hýčkat dnes.

2.Spolehlivý Materiál: vychutnejte Si své oblíbené pití a telefon ve sprše s tímto jednoduchým a krásné držák.Je vyroben z vysoce kvalitního akrylového materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí a trvanlivé.

3.Jednoduchá Instalace: Udržujte svůj telefon a pivo na dosah ruky bez rizika pádu.Zažijte sílu jeho sticky grip a bez námahy přísavkou instalace, aby vaše sprcha rutinní ještě lepší.

4.Široká Použitelnost: Tento sprchový pivo a držák telefonu může být použit v kuchyni, koupelně, nebo kdekoliv jinde si chcete užít vaší nápojů, jídlo, a mobilní zařízení.

5.Dokonalý Dárek: starejte se o své lázně a víno-milující přátele a rodinu s touto sprcha pivo a držák telefonu.Ideální pro zvláštní příležitosti jako jsou narozeniny, svátky, a další, tento držák bude přidávat zábavy a relaxace na jejich čas v lázních.

Použití Jídlo