4X RFID Elektronické Kabinet Zámek DIY Pro Dřevěné Zásuvky Skříně, Připraveno K Použití A Programovatelné(Bílá)

718.90 Kč 1 073.08 Kč

Toto Elektronické Kabinet Zámek Kit Sada se používá pro skříně,zásuvky,skříňky,úložné krabice a atd pro domácnosti nebo podnikání:supermarket,sauna club,tělocvična,plavecké stadiony,knihovny,továrny a kanceláře.

Použijte ID kartu na Tiskové mimo kabinet,zámek se flick a otevřít dveře(Poznámka:značku lze použít pouze pro Max.2.5 cm tlusté dveře,ID karta může být použita pro Max.4.5 cm tlusté dveře).

To může poskytnout dobrou ochranu bezpečnosti vašich osobních věcí, zatímco chrání vaše soukromí.To také může zlepšit bezpečnost dětí doma,vyhnout se vaše děti nebo děti zdarma k otevření zásuvky nebo dvířka skříněk.

barva:bílá

Materiál:kov + ABS

velikost:86x63x29mm

Obsah Balení:

4 x Zámek Těla

4 x Západka

4 x Šrouby

4 x RFID Karet (4x kartu + 8x klíčenky)

4 x Umístění Ikony

4 x ozvučnice (pro dvoukřídlé dveře)

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.