Kreslený Tištěné Základní Školy, Batoh na Notebook, Cestovní Batohy Multi-Kapsy Batoh Ležérní Batoh pro Dívky Chlapce

Vlastnosti:

OOTDTY

Zbrusu nový a vysoce kvalitní

Materiál: oxford tkaniny materiálu, vybaven zip uzavření, odolné a pohodlné přenášení.

Design: tištěný vzor, reflexní proužek, ergonomicky nastavit ramenní popruh a pevné rukojeti, aby zajistily dlouhodobé pohodlí.vhodný pro zpátky do školy.

Komfortní popruh a zpět: Měkké polštáře a nastavte ramenní popruh.Soft pad na zadní straně, který bude držet to zdravé a pohodlné.

Více kapsy: Velká kapacita a multi-kapsy, pohodlné nošení, jako jsou mobilní telefony, klíče, láhve na vodu a další věci.

Příležitosti: Tento batoh má všechny základní funkce, které je ideální pro školy a další aktivity.

Ideální Dárek: Batoh je ideální pro děti, pro většinu potřeb, snadno spárovat s vaší oblečení.

Specifikace:

Pohlaví: Děti

Styl: Módní

Uzavření typ: Zip

Materiál: Oxford tkanina

Volitelné Barvy: Modrá,Růžová,

Velikost:app. 29x16x42cm /11.41x6.29x16.53in

Množství: 1ks

Balíček Zahrnuje:

1ks Batoh

Poznámka:

: 1 cm=10 mm=0.39 inch

Žádný maloobchodní balíček.

Prosím, dovolte 1-2cm chyba vzhledem k ruční měření.ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Položka Výška -
Vzor Typu Solidní
Typ Položky Školní Tašky
CN Guangdong