Nishine Novorozence Peří Andělská Křídla S Perlou Dekorace Pearl Květina Hairband Focení Děti Vlasy Příslušenství

modname=ckeditor Vítejte Nishine Oficiální Obchod (*^__^*) Funkce: Typ Položky: fotografie rekvizity Velikost:oblek pro dítě, dívky Barva:6 barev.Pohlaví: Unisex Materiál: textilie.Pattern Type: Solid Styl: Módní Hmotnost: Přibl.o 30g/set.Popis: 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní.Vyrobené z měkké pletené tkaniny, šifon a velmi pohodlné na nošení.Široký sortiment solidní candy barvy pro vašeho výběru,všechny barvy skladem.Skvělý doplněk, aby vás vypadat cool a elegantní,nový módní styl dětské grils pokrývky hlavy vlasy příslušenství.Skvělý dárek pro vaše roztomilé dítě nebo přátele,roztomilé módní phptography rekvizity.Poznámky: Prosím, aby 1~2cm(0.4~0.8")rozdíly vzhledem k ruční měření,díky.Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.Balení obsahuje: 1ks*čelenka+1ks*peří křídla (Normaly náš balíček je poslat smíšené barvy,Pokud máte speciální barva požadavek,pls zanechte nám zprávu o barvu, číslo, které chcete, když umístíte objednávku ,Díky.) O nás: Jsme Nishine,NÁS, značky,výrobce, který se specializuje na dětské doplňky pro více než 10 let,Nishine přání nabídnout roztomilé módní dětské výrobky, aby se dítě po celém světě více roztomilé a krásné,doufám, že naše produkty mohou, aby vaše dítě a rodinu více šťastný!

Tagy: Angel Wing

Typ Položky Pokrývky hlavy
Typ Čelenky
Styl Módní