Mini Výšivky Kit Velikonoční Vajíčko Dřeva Ornament Výšivky Kit Řemesla Pro Děti, Umění A Řemesla Projekty Vzdělávací Hračky, Dárky

Vítejte ve světě bezproblémové vyšívání s naší začátečník-přátelský výšivky kit!Naše sada se může pochlubit hladký povrch, ideální pro kontinuální výšivka na to.Vytvoření Velikonoční nálady a užijte si DIY zábava s all inclusive kit.Budete milovat relaxační proces a ohromující výsledek.

Specifikace:

Název Výrobku: Velikonoční Vyšívání Kit

Materiál: dřevo

Velikost výrobku: 11.5x10cm/4.53x3.94 palců

Seznam Produktů:

1 x Velikonoční Vyšívání Kit

Prosím, dovolte 0,5 cm/0.20 chyba vzhledem k ruční měření.

Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky, doufám, že můžete pochopit.

Více viz podrobnosti o produktu

1.Vylepšete Své Šití Dovednosti: Vyberte si svůj oblíbený vyšívací nitě, šití pre-tištěný vzor, a konečně zajistit to, aby kroužek na klíče nebo stuhu za pěkný Velikonoční dárek.

2.Plavidlo s Pohodlí: Vyrobeno z přírodního dřeva s hladkými povrchy, leštěný, výšivky kit je ideální pro vytvoření krásné Velikonoční řemesla.Je dodáván s vše, co potřebujete začít šití,

3.Vylepšete Své Velikonoční Oslavy: Vítám příchod Velikonoc s naší snadný-k-použití výšivky kit, který obsahuje pre-tištěné tkaniny a živé závity, aby vám pomohl šití zábavné a barevné vzory.

4.Kreativní Výšivky: Nechte své tvořivosti s naší Velikonoční vyšívání kit.Vaše děti budou mít zdarma DIY a zlepšit jejich koordinaci ruka-oko.Obsahuje vše potřebné k vytvoření nádherné výšivky pro prázdninové sezóny.

5.Více Kreativity: Od malování ke psaní a barvení, velikonoce výšivky kit umožňuje prozkoumat širokou škálu aplikací v různých tkanin a materiálů, projevující svůj umělecký talent.

Použití záložka
Materiál BAVLNA