Inteligentní Elektrické švihadlo Stroje, Fitness Vybavení LCD Displej Design Dobíjecí Nastavitelná Rychlost Lana Skákání Stroj

Inteligentní Elektrické švihadlo Stroj s Dálkovým ovládáním LCD Displej Design Dobíjecí Nastavitelná Rychlost Lana Skákání Stroj

S pomocí tohoto švihadlo stroje, můžete rychle spálit kalorie, budovat svalovou hmotu, trénink rychlosti a vytrvalosti, a zlepšit zdraví.Ideální pro fitness a rychlostní trénink pro děti, seniory nebo začátečníky, tak i profesionální sportovce.

Naše švihadlo stroj je dodáván s dálkovým ovládáním pro ovládání spuštění a zastavení.Můžete napadnout různé úrovně obtížnosti, aby zvýšit sílu vašeho tréninku.

Pohodlné nabíjení s kompatibilitou pro mobilní telefon nabíječky nebo power banky.Navíc, můžete změnit rychlost skok, kdykoli a bez zastavení.

Odlišné od jiných podobných produktů, naše skákání přes švihadlo stroj je poměrně malý a přenosný nosit všude.

Odeslání naše švihadlo stroj na děti a přátelům jako vánoční dárek, to bude perfektní způsob, jak vytvořit trvalý, milující vzpomínky.

Popis:

Představujeme švihadlo stroj, revoluční fitness zařízení, které bude trvat vaše cvičení do další úrovně.Tento chytrý švihadlo je navržen tak, aby vaše cvičení rutiny, více příjemné a pohodlné.S snadný-k-použití smart remote, můžete snadno nastavit správnou rychlost, s jen klepněte na tlačítko.To, co odlišuje tento švihadlo stroj odlišuje, je její inovativní a kreativní design.To uvolní vaše ruce, což vám umožní soustředit se na cvičení bez rozptylování.Bezpečnost je také nejvyšší prioritou s touto švihadlo stroj.To podporuje rychlé skoky a zároveň chránit vás z jakéhokoli možného zamotání, zajišťující bezpečný a bezproblémový zážitek z tréninku.Navíc nabíjení je nyní pohodlnější než kdy jindy.Můžete použít nabíječku mobilního telefonu nebo power bank pro nabíjení kdykoliv a kdekoliv, což je flexibilní, stabilní a pohodlné.Upgrade vašeho fitness rutiny s švihadlo stroj a zažít zcela novou úroveň pohodlí a potěšení.Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, tato inovativní zařízení vám pomůže dosáhnout vašich cílů, fitness.

Název Položky: Skákání Přes Švihadlo Stroj

Materiál: ABS

Kapacita baterie: 1200mAh

Vlastnosti: Dálkové Ovládání, Inteligentní, Lehké

Velikost Podrobnosti:

Skákání přes švihadlo Počítač: 10.1 cm x 10.1 cm x 8,5 cm/3.98" x 3.98" x 3.35" (Přibl.)

Lano Délka: 70cm/27.56" (Přibl.)

V důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Balíček Zahrnuje:

1 x Skákání přes švihadlo Stroj