Z nerezové Oceli Čištění Krbu Popel, Kbelík Uhlí Držák Kovový Zahradní Spalovny Peníze Šedá Multi-použití Kontejneru

471.29 Kč 1 024.31 Kč

Popis

Široký rozsah použití, naše Hořící Kbelík mohou být použity k hořet papír, papírové peníze, odpadky, padající listí, atd. Spálit v Sudu, může být použit, aby se modlili za požehnání a uctívání; spálit papírové peníze; oběti; uctívání Buddha, atd. To může být také použit jako Krb Popel, Kbelík.

Funkce

-Barva:Stříbrná

-Materiál:Nerezová Ocel

-Velikost:24.00X24.00X23.00cm/9.43X9.43X9.04in

-Poznámka:

- Jednoduchý styl designu, tento multifunkční skladovací kbelík může splnit vaše různé potřeby.

- Robustní materiál zajišťuje pevnost a dlouhou životnost lopaty a má dlouhou životnost.

- Skladovací kbelík má vynikající funkce trvanlivé, který je velmi vhodný pro použití v kuchyni nebo v restauraci.

- Kompaktní velikost a lehké, které nebude zabírat mnoho úložného prostoru, a můžete umístit na vaší kuchyňské desce.

- Popel kontejner pro čištění krbů, kamen a grilů, rukojeť pro snadné přenášení.

1 x Skladovací Kbelík

feature8 skladování ropy může