Sluchátka Držák na Zeď Věšák na Hostitele Háček Konzole, Herní Příslušenství Kryt proti Prachu

Vlastnosti:

1. Pro PULZNÍ 3D Headsetu: To je headset věšák, který může být namontován na herní konzole, a je kompatibilní pro PULZNÍ 3D Headset a je vhodný pro konzole.Bez šroubů a bez pásku.

2.Snadná Instalace: Přestaňte ničit své zdi, pokud použijte náš sluchátka s mikrofonem, držákem, není třeba vrtat díru nebo přilepit lepící páskou na zeď a čekat na 24 hodin, stačí přidat silikonové gumové podložky na závěs, a dát závěs na své konzoli, pak si místo pro své regulátorů ihned.

3.Pohyblivý Regulátor Pořadatel: Naše sluchátka držák se bude pohybovat s vaší konzole, a budete mít žádné starosti o tom, jak odstranit ovladač držáku od zdi.

4.Space Saver: závěsy mohou držet své herní sluchátka dokonale, aby se vaše sluchátka organizovaný a ušetřit místo pro vaše herní stanice.

5.Odolný Materiál: závěs je vyroben z lehké, ale odolné ABS, ideální pro dlouhodobé použití.

Specifikace:

Název: závěs Sluchátka

Kompatibilita: vhodné pro PULZNÍ 3D Headset, vhodný konzole

Materiál: ABS

Barva: bílá

Balení Seznam:

1*Sluchátka Závěs

Vzhledem k světelné efekty a úhly snímání, může tam být nějaký barevný rozdíl, prosím pochopit.

Vzhledem k ruční měření, tam je tolerance na rozměry výrobku.

Typ Položky Sluchátka Stojí
Značka Rondaful