Pero Držitel 3 Přihrádky Pero Organizátor Univerzální Stolní Organizér se 3 Přihrádkami na Tužky Make-up Štětce pro Kanceláře

Popis:

Vyrobeno z vysoce-kvalitní jasné ps materiál pro lepší odolnost a trvanlivost.

nabízí dvě přihrádky speciálně navržen pro ukládání a organizování drobných předmětů, jako jsou tužky, fixy, kosmetické kartáčky, kartáčky na zuby, nůžky, hřebeny a další.

zahrnuje sticky poznámka: držák pro pohodlné ukládání poznámky, telefonní karty a vizitky.

oddělené prostorné přihrádky jsou pevně na svém místě, což eliminuje potřebu pro montáž a dělat to snadné pro ukládání různých předmětů.

vhodný pro použití v kancelářích, školách, koupelny, kuchyně, a ložnice, aby se vaše místo čisté a organizované při přidávání dotek elegance do jakéhokoli interiéru.

Název Zboží: Držák Na Pero

Materiál: PS

Komoditní Vlastnosti: Bez Krytu, s Mřížkou

Funkce: Dokončovací

Skladování Scéna: Obývací Pokoj, Ložnice, Pracovna, Koupelna, Stůl, Wc, Zásuvka

Rozsah Použití: Dálkové Ovládání, Šablony, Kosmetika, Drobnosti, Sluchátka Kabel/drát

Vlastnosti: 3 Přihrádky, Heavy Duty, Multi-funkční

Velikost Detaily:

L: 130 mm/5.12", W: 87mm/3.43", H: 98 mm/3.86" (Přibl.)

V důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Balíček Zahrnuje:

1 x Držák na Pero