Akumulátorový švihadlo Vážený Tangle-free Bezdrátové Skok Lana s Nastavitelnou Délkou Non-skluzu Rukojeti pro Vnitřní Venkovní

Popis:

Bezdrátový design eliminuje riziko nárazu nohy nebo zakopnutí, zajistit hladké a bezproblémové skákání zkušenosti.

360 ° rotace umožňuje snadné a pohodlné používání, s ergonomickým designem a protiskluzovou rukojetí pro bezpečné uchopení.

vhodné pro všechny úrovně přeskakování, od začátečníků až po rychlost vůdcům plavidel a boxerské nadšence.

může být použit kdekoliv, ať už doma, v posilovně, nebo dokonce i venku, bez obav o zamotání šňůry nebo omezený prostor.

kompaktní a přenosný design umožňuje snadné vzít s sebou, ať jste kdekoli, stravování pro lidi všech věkových kategorií.

Název Položky: Akumulátorový Švihadlo

Materiál: PP, PVC

Funkce: Non-slip Rukojeť, Nastavitelné, Pohodlné Uchopení

Velikost Detaily:

Rukojeť: 13.9 cm x 3,2 cm/5.47" x 1.26" (Přibl.)

V důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Balíček Zahrnuje:

1 Pár Akumulátorový švihadla